Co můžete v klubu uspořádat?


Firemní večírky a semináře

Náš klub je opravdu multifunkční a s tím cílem byl i rekonstruován. K dispozici zde máte i digitální projektor s plátnem a po domluvě vám zajistíme i catering. Můžeme vám tedy nabídnout ideální prostor pro pořádání všech typů firemních akcí – školení, kurzy, semináře, teambuildingy ale i společenské večírky, módní přehlídky či bankety.

Retro party, karnevaly, …

Pokud jste vyznavači zábavy a oslavy ve stylu venkovských tradic, retro párty, akce s chutí dálek, maškarního či karnevalového veselí a dalších osobitě pojatých oslav, pak vězte, že lepší prostor pro takovéto události budete hledat marně.

Sportovní a klubová setkání

Vyhrál váš team ligu, postoupili jste do vyšší soutěže, blíží se vašemu trenérovi životní jubileum, chcete ve vašem sportovním klubu přivítat nové členy, či jen chcete uspořádat bilanční setkání na konci sezóny, zhodnotit úspěchy minulých období a to vše stmelit uvolněnou zábavou? U nás to půjde lépe než v kubovně…

Živá vystoupení a produkce

Kapely, zpěváci, umělci, kouzelníci, standupisté, performeři a producenti pozor! V našem klubu máte skvělou příležitost předvést svou show na útulném pódiu disponující světelnou rampou a základním ozvučením. I pánové z Divokýho Billa byli prý s námi spokojeni.

Narozeninové oslavy, jubilea, rozlučky, …

Proč slavit narozeniny, významná životní jubilea, rozlučky se svobodou, studentské party, srazy po letech a další podobné akce, kde nesmí chybět dort se svíčkami a šampaňské, právě u nás? Protože jsme v tom dobří a umíme vám poskytnout takovou atmosféru, na kterou se nezapomíná.

Pravidelné akce

Jsme velmi flexibilní a vedle našich pravidelných víkendových akcí jsme vám schopni nabídnout prostor pro ty vaše. Můžete si vytvořit vlastní osobitou akci s pravidelnou retencí a začít tak budovat třeba svou značku. Každý DJ, podnikatel v zábavě, každá Event agentura, ale i každý sólo nadšenec je u nás se svým záměrem vítán a velmi rádi ho podpoříme.