Co vám klub nabízí?


Stálé vybavení klubu

3 stylové bary

Naše bary nabízejí alkoholické i nealkoholické nápoje rozmanitých druhů a chutí, ze kterých vám namícháme i ty nejžhavější drinky a skvěle osvěžující koktejly. V nabídce barů jsou také běžné balené pochutiny jako různé oříšky, chipsy, tyčinky apod.


Taneční parket

Na prostorném tanečním parketu o rozměrech 5 x 5 metrů se obvykle odehrává ten největší odvaz. Vaše taneční kreace ale nemusíte nutně provádět jen na něm, tančit a bavit se pohybem můžete i mimo něj.


Přes 125 míst k sezení

Klub nabízí pohodlné sezení pro 125 lidí v různě členitých prostorách, které jsou uspořádány tak, aby konkrétně vaše parta či společnost měla patřičný kontakt mezi sebou a nebyla zbytečně rušena. Naleznete tu tedy menší či větší kóje s pohodlnými sedačkami, barové stolky či klasické stoly se židlemi.


DJ post

Co by to bylo za párty bez mistra samplů a kotoučů, pana DJ! Přímo v rohu parketu tu pro něj čeká vyvýšený post, ze kterého má naprostý přehled o tom, jak to díky jeho muzice v klubu vře. Interakce je tímto zaručena on tak může na vás dokonale reagovat a ve správnou chvíli tu pravou zábavu vygradovat na maximum!


Pódium pro kapelu s rampou

Jednoduchou manipulací s nábytkem lze v mžiku připravit to pravé klubové pódium pro vystoupení živé kapely, zpěváka, umělce či třeba i kouzelníka, kteří pro svou produkci mohou využít statickou rampu, která se zvedá až do výšky 5 metrů. Světla a základní ozvučení jsou též k dispozici.


Výkonný sound system

Co by to bylo za hudební klub bez pořádného zvuku! Disponujeme výkonným sound systémem, který vám dokonale rozvibruje vaše tělo, ale zároveň vás nechá si spolu pohodlně povídat mezi sebou. Navíc v roce 2018 chystáme jeho upgrade, takže se máte opravdu na co těšit!


Bohatý světelný park

Světelné efekty k pořádné zábavě neodmyslitelně patří a proto na vás pustíme důmyslnou světelnou show s cílem atmosféru kolem vás výrazně umocnit.


Restaurace s vlastním vchodem

Klub také disponuje samostatnou restaurací s vlastním odděleným vchodem, což při je při určitých akcích velmi výhodné. V restauraci tak může současně probíhat serióznější část vašeho setkání a naproti tomu už na parketu může v tu chvíli probíhat taneční šílenství. Využití této kombinace prostorů se meze nekladou, je na vás, jak si je vaší akci přizpůsobíte. Restaurace má své vlastní sociální zařízení.


Letní zahrádka s posezením

Jakmile to počasí dovolí, otvíráme pro vás i přilehlou letní zahrádku s altánem pro romantické posezení s překrásným výhledem na řeku Labe, roudnický most a celkové panorama města. Máte tak možnost na chvílí „utéct“ z parketu a osvěžit se na čerstvém vzduchu.


Sociální zařízení rovnou 2x

V klubu naleznou jak dámy tak i pánové rovnou 2 sociální zařízení, takže žádné fronty a nepříjemné čekání v tomto ohledu nehrozí. Restaurace má navíc své WC vlastní.

Doplňkové služby

Catering

Na jakoukoliv akci u nás vám umíme zajistit kompletní cateringový servis, je jen na vaší představivosti a rozpočtu, co bude obsahovat. Pokud si nebudete jisti, že se občerstvení dostane na každého, rádi vám s jeho výběrem pomůžeme, máme s jeho organizováním letité zkušenosti.

Výzdoba

Večírek či oslava bez sváteční výzdoby je jak šampaňské bez bublinek. Co si budeme namlouvat, ale ne každý je schopen tu správnou výzdobu trefit, aby atmosféra akce byla dokonalá. Dnes je to disciplína sama o sobě a tak vám nabízíme možnost si nechat vyzdobit vaši akci od nás. Stejně jako s cateringem i zde se můžeme pyšnit bohatou praxí v realizaci. Před samotnou akcí vás s předstihem vyzpovídáme, jaké jsou vaše představy, jaký je oslavenec či v jakém odvětví se vaše firma pohybuje, a na základě toho vypracujeme návrh výzdoby, kterou po odsouhlasení i sami naaranžujeme. Vy se o nic nestaráte, to jde ne?